[Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh
#1

Sieci kratowe wyglądają jak kolejna wielka rzecz w sieci domowej. Co to właściwie jest i jak działa? Pozwól nam powiedzieć w tym artykule. Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

Oprócz sieci Singtel Mess. Czy inny produkt sieci kratowej będzie współpracował z dowolnym dostawcą usług internetowych?
Reply
#3

Dzień dobry, Tak, każdy produkt sieci mesh będzie działał z każdym dostawcą. Zaktualizujemy artykuł, aby dodać tę notatkę na wypadek, gdyby więcej czytelników miało podobne zapytanie. CoolGuy32 napisał: Oprócz sieci Singtel Mess. Czy inny produkt sieci kratowej będzie współpracował z dowolnym dostawcą usług internetowych? Wysłany z Pruss One machine! Aplikacja HardwareZone Fora
Reply
#4

Dzięki. Byłem pod wielkim wrażeniem tej Mess Network. Może wkrótce dostanę.
Reply
#5

Mam nadzieję, że to nie powoduje bałaganu z sygnałów Wi-Fi! BA DAM TISS (Ale tak naprawdę, typo lah ludzie)
Reply
#6

CoolGuy32 napisał: Oprócz sieci Singtel Mess. Czy inny produkt sieci kratowej będzie współpracował z dowolnym dostawcą usług internetowych? jak wspomniał DrVijay, produkty siatkowe współpracują ze wszystkimi dostawcami usług internetowych. Jednak w przypadku jednostek siatkowych singtel airties może być zakupiony tylko w ramach umowy na 24 miesiące, tylko przez klienta singtel fiber. Po 24 miesiącach płatność zostaje wstrzymana, a abonent może zachować jednostki i wykorzystać je w przyszłości dla innych dostawców usług internetowych, jeśli zajdzie zmiana.
Reply
#7

1. W przypadku konfiguracji testowej zastanawiam się, jak są połączone 2 węzły? Przewodowy czy bezprzewodowy? 2. Wykresy prędkości wskazują, że prędkości wysyłania / pobierania na drugim i trzecim piętrze pozostały takie same przed i po przeniesieniu drugiego węzła, jakieś wyjaśnienie?
Reply
#8

JustDoLor napisał: 1. W przypadku konfiguracji testowej zastanawiam się, jak są połączone 2 węzły? Przewodowy czy bezprzewodowy? 2. Wykresy prędkości wskazują, że prędkości wysyłania / pobierania na drugim i trzecim piętrze pozostały takie same przed i po przeniesieniu drugiego węzła, jakieś wyjaśnienie? 1. zestaw został połączony bezprzewodowo. jeśli jest podłączony przewodowo, nie ma powodu, aby testować prędkość w oparciu o technologię siatki, ponieważ wszystkie będą działać jako punkty dostępowe. 2. Nie mogę tego komentować, dopóki DrVijay nie przyjdzie ponownie.
Reply
#9

Artykuł mówi, że nie ma sieci dla gości ArTies. Nawiązując do zdjęcia interfejsu internetowego ArTies, możliwe są 4 identyfikatory SSID oraz opcja izolacji użytkownika. Czy więc faktycznie można skonfigurować sieć dla gości? Jednak nie jest możliwe określenie czasu dostępu.
Reply
#10

Chyba tak. Jeśli to definiuje sieć gości dla u. Sieć gości z definicji nie może uzyskać dostępu do podstawowego interfejsu WEB. Ale jeśli zrobisz to w ten sposób, Twój gość nadal będzie mógł uzyskać dostęp do Twojego interfejsu internetowego. Myślę, że izolacja użytkownika odnosi się do podłączonego użytkownika, który nie może widzieć się nawzajem w sieci. JustDoLor napisał: Artykuł mówi, że nie ma sieci dla gości ArTies. Nawiązując do zdjęcia interfejsu internetowego ArTies, możliwe są 4 identyfikatory SSID oraz opcja izolacji użytkownika. Czy więc faktycznie można skonfigurować sieć dla gości? Jednak nie jest możliwe określenie czasu dostępu. Opublikowane w aplikacji fora HardwareZone na Samsung Galaxy S7 edge
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)