Sophos XG
#1

Ktoś go używa? Myślenie o znalezieniu alternatywy dla pfsense
Reply
#2

dryteletubby napisał: Ktoś go używa? Myślenie o znalezieniu alternatywy dla pfsense Mogę też zapytać / poszukać w / r / homelab, bardzo interesujący subreddit.
Reply
#3

-Grift- napisał: Mogę też zapytać / poszukać w / r / homelab, bardzo interesujący subreddit. Przeszukuję tam wcześniej i znalazłem bardzo niewiele dyskusji. Może zacznę tam nowy post ...
Reply
#4

suchy teletubby napisał: ktoś go używa? Myślenie o znalezieniu alternatywy dla pfsense Dlaczego chcesz odejść od pfsense?
Reply
#5

Farish napisał: Dlaczego chcesz przenieść się z pfsense? Dla zabawy ciągle uruchamiam różne maszyny wirtualne, a nawet próbuję różnych hiperwizorów. Jedyne, czego jeszcze nie dotknąłem, to moja maszyna wirtualna pfsense
Reply
#6

Myślę, że jest dobry do użytku domowego, podoba mi się interfejs w porównaniu z pfsense
Reply
#7

Ale czy pracujesz na maszynie wirtualnej lub po prostu na rzeczywistym sprzęcie?
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: Ale czy pracujesz na maszynie wirtualnej lub po prostu na rzeczywistym sprzęcie? Przenoszę router na urządzenie fizyczne, ponieważ mój hiperwizor nie działa Czy ma znaczenie, czy jest to maszyna wirtualna, czy fizyczny sprzęt?
Reply
#9

CoolRock napisał: Myślę, że jest dobry do użytku domowego, podoba mi się interfejs w porównaniu z pfsense Wydaje mi się, że jak dotąd najlepiej zaprojektowany interfejs dla UTM / zapory ogniowej / routera.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)