ASUS RT-AC87U czy RT-AC3200?
#1

Cześć, będę przebudowywać mój plan światłowodowy singtel na nieograniczony plan 1 Gb / s. Jestem uprawniony do zakupu ASUS RT-AC87U za 299 USD lub RT-AC3200 za 329 USD. Mieszkam w mieszkaniu Exec HDB, które ma 4 sypialnie. Mój obecny zasięg Wi-Fi Aztect 7000 jest dość słaby w głównej sypialni, która jest najdalej. Typowe użycie w pokoju to surfowanie na tabletach, notebookach, oglądanie strumieniowych filmów. Dlatego w następnej konfiguracji szukam czegoś, co może zapewnić odpowiedni zasięg Wi-Fi dla wspomnianych aplikacji. Jestem noobem w tych obszarach. Proszę o poradę, które routery będą bardziej odpowiednie do mojej sytuacji. Różnica w wysokości 30 dolarów nie jest dla mnie dużym problemem. Z góry dziękuję!
Reply
#2

W zależności od układu Twojego domu, czasami 1 router nie jest w stanie obsłużyć całego domu. Na podstawie recenzji użytkowników tutaj w HWZ, ac3200 wydaje się być mniej wadliwy w porównaniu do ac87u, więc chyba że POTRZEBUJESZ mieć wyższego ac87u 4x4, polecam ac3200. A później, jeśli nadal masz problem z zasięgiem, możesz użyć 1 radia AC3200 3 x Wi-Fi, aby rozszerzyć zasięg za pomocą bezprzewodowego wzmacniacza, jeśli Twój dom nie ma okablowania Cat5e / 6.
Reply
#3

Myślę, że to również silnie zależy od twojej karty bezprzewodowej. mój stary Samsung S3 i żona Note 2 nie mogą odebrać 5G z głównej sypialni z n66u umieszczonym w rogu salonu 4-metrowego domu. mój laptop nadal może odbierać silne sygnały 5G z głównej sypialni. Nawiasem mówiąc, możesz kupić nowe lub używane routery po znacznie niższych cenach na forum rynku. to z pewnością pozwoli ci zaoszczędzić trochę pieniędzy.
Reply
#4

Albo 1, nadal potrzebujesz AP
Reply
#5

oszczędzaj pieniądze i licytuj o ten. słyszałem dobre recenzje tego routera. http://forums.hardwarezone.com.sg/ga...r-5054483.html
Reply
#6

Soccer Ball napisał: Albo 1, nadal potrzebujesz AP przepraszam, noob jak ja. Co to jest AP?
Reply
#7

BassDude napisał: przepraszam, noob jak ja. Co to jest AP? punkt dostępu
Reply
#8

Czy konfiguracja jako media bridge dla drugiego routera będzie szybsza niż konfiguracja AP w celu rozszerzenia zasięgu sieci bezprzewodowej?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)