Budowanie pulpitu do gier za 2000 USD
#1

Drodzy zebrani, W Malezji istnieje idealna technologia, która pomaga dostosować komputer do gier. Czy mamy podobne usługi w Singapurze? Na razie widzę tylko komputer Infinity w takich usługach, którym można zaufać. Czy możecie wszyscy pomóc doradzić, gdzie jeszcze mogę znaleźć takie usługi. Mój budżet nie obejmuje monitora i klawiatury. Po prostu budowanie komputera do gier. Doceniam wszelką udzieloną pomoc i porady.
Reply
#2

fookchink napisał: Drodzy zebrani, W Malezji istnieje idealna technologia, która pomaga dostosować komputer do gier. Czy mamy podobne usługi w Singapurze? Na razie widzę tylko komputer Infinity w takich usługach, którym można zaufać. Czy możecie wszyscy pomóc doradzić, gdzie jeszcze mogę znaleźć takie usługi. Mój budżet nie obejmuje monitora i klawiatury. Po prostu budowanie komputera do gier. Doceniam wszelką udzieloną pomoc i porady. haha ... czy na pewno? Tak wiele sklepów w SLS ma takie usługi. Lub sklepy internetowe, takie jak aftershock, mynextcom, lzx gaming itp.
Reply
#3

fuwell, motywy komputerowe na placu Sim Lim zajmuje się montażem komputerów.
Reply
#4

Chcesz gwarancji, a następnie Aftershock (Intel) lub Typhoon System (AMD). Jeśli nie chcesz brudzić sobie rąk, większość sklepów w SLS oferuje usługi montażowe, ale rozwiązywanie problemów w przyszłości będzie Cię kosztować. Najlepiej nauczyć się montować. W razie potrzeby zawsze można tutaj otworzyć wątek, aby uzyskać pomoc. YouTube ma wiele filmów do instrukcji tworzenia. Skorzystaj z pcpartpicker.com w celu sprawdzenia zgodności i zobacz, jak inne osoby wykonują kompilacje w celach informacyjnych. Wysłane z Ostatecznie Unbanned przy użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)