VMWare Workstation Player
#11

Lodowiec Yup znajduje się teraz pod S3. Zasadniczo patrzę tylko na import / eksport maszyn wirtualnych w celu uzyskania taniego magazynu poza siedzibą. Około dolara za tb. Używam tego wyłącznie jako konsument i nie robię tego do celów skalowania poziomego, więc nie będę zmierzać do EC2. Pierwotnym zamiarem było wyodrębnienie się z mojego sprzętu i udostępnienie migawki poza witryną. przeglądam obecnie dokumentację stacji roboczej VMware, aby sprawdzić, czy mogę zautomatyzować migawkę poza siedzibą firmy.
Reply
#12

peqasus napisał: Lodowiec Yup znajduje się teraz pod S3. Zasadniczo patrzę tylko na import / eksport maszyn wirtualnych w celu uzyskania taniego magazynu poza siedzibą. Około dolara za tb. Używam tego wyłącznie jako konsument i nie robię tego do celów skalowania poziomego, więc nie będę zmierzać do EC2. Pierwotnym zamiarem było wyodrębnienie się z mojego sprzętu i udostępnienie migawki poza witryną. przeglądam obecnie dokumentację stacji roboczej VMware, aby sprawdzić, czy mogę zautomatyzować migawkę poza siedzibą firmy. Należy zauważyć, że chociaż lodowiec znajduje się pod s3, jest to cecha czysto techniczna i marketingowa. koszt wydobycia z lodowca nadal istnieje. Wyciąganie z lodowca przed 90-dniowym terminem zapadalności ma karę i nie jest też natychmiastowe. Jeśli chodzi o archiwizację, to dobrze, ale jeśli myślisz, że lodowiec kosztuje mniej, będziesz zaskoczony
Reply
#13

Jeśli nie chcę żadnego VMware ani nic. Wystarczy wykonać kopię zapasową i przywrócić na dowolnej maszynie za pomocą arcronis. Czy jest to płatne oprogramowanie, ale możesz je kupić za 2sgd w taobao. Mam tam swoje i pracuję świetnie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)