Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband
#1

Witajcie ludzie z HWZ, jestem nowy na tym forum. Nie jestem pewien, czy ten wątek już odpowiedział, ale nadal nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Zgodnie z tym, co mówi tytuł, chciałbym wiedzieć, czy jeśli zmienię mój Singtel Fibre Broadband na ViewQwest Fibre Broadband, czy to możliwe? Jeśli tak, czy moje kanały Singtel, które subskrybowałem, zostaną utracone, czy nie?
Reply
#2

Tak, oczywiście możesz zmienić, pod warunkiem, że Twoja umowa z singtel wygasła. Jeśli odnosisz się do MIO TV, tak, zostanie ono utracone, ponieważ ta usługa jest dostępna wyłącznie dla Singtel. Ale możesz skorzystać z usługi TV ViewQwest, jeśli uznasz, że ich zawartość jest akceptowalna.
Reply
#3

Czy jest jakiś powód, dla którego chcesz zmienić na viewqwest?
Reply
#4

aishamamri napisał: Witajcie ludzie z HWZ, jestem nowy na tym forum. Nie jestem pewien, czy ten wątek już odpowiedział, ale nadal nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Zgodnie z tym, co mówi tytuł, chciałbym wiedzieć, czy jeśli zmienię mój Singtel Fibre Broadband na ViewQwest Fibre Broadband, czy to możliwe? Jeśli tak, czy moje kanały Singtel, które subskrybowałem, zostaną utracone, czy nie? Tak długo, jak miną 24 miesiące Singtel. Możesz przenieść się do Viewqwest. Ale nie możesz zachować MIO (kanał Singtel).
Reply
#5

Po wygaśnięciu umowy możesz przejść do dowolnego usługodawcy. Ale będziesz musiał zmniejszyć swój singtel tv jako samodzielną usługę. Pamiętaj, że będziesz musiał zapłacić za linię cyfrową. To pytanie zostało zadane już wcześniej ... tak odpowiedział Singtel. Pamiętaj, że po zmianie operatora aktywacja nowej usługi może zająć nawet miesiące. aishamamri napisał: Witajcie ludzie z HWZ, jestem nowy na tym forum. Nie jestem pewien, czy ten wątek już odpowiedział, ale nadal nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Zgodnie z tym, co mówi tytuł, chciałbym wiedzieć, czy jeśli zmienię mój Singtel Fibre Broadband na ViewQwest Fibre Broadband, czy to możliwe? Jeśli tak, czy moje kanały Singtel, które subskrybowałem, zostaną utracone, czy nie? Opublikowane w aplikacji fora HardwareZone na Samsung Galaxy S7 edge
Reply
#6

aishamamri napisał: Witajcie ludzie z HWZ, jestem nowy na tym forum. Nie jestem pewien, czy ten wątek już odpowiedział, ale nadal nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Zgodnie z tym, co mówi tytuł, chciałbym wiedzieć, czy jeśli zmienię mój Singtel Fibre Broadband na ViewQwest Fibre Broadband, czy to możliwe? Jeśli tak, czy moje kanały Singtel, które subskrybowałem, zostaną utracone, czy nie? 1 ważny punkt Kończy światłowód Singtel tylko wtedy, gdy Twój nowy ISP (dostawca usług internetowych) działa. Jeśli nie, nie będziesz mieć dostępu do Internetu podczas oczekiwania na nowego dostawcę usług internetowych.
Reply
#7

Trans-Am napisał: 1 ważny punkt Kończy światłowód Singtel tylko wtedy, gdy Twój nowy ISP (dostawca usług internetowych) działa. Jeśli nie, nie będziesz mieć dostępu do Internetu podczas oczekiwania na nowego dostawcę usług internetowych. ale jeśli to zrobi, nie będzie mógł dobrze oglądać żadnej telewizji singtel
Reply
#8

Dziękuję za odpowiedzi! Powodem, dla którego chciałem zmienić łącze szerokopasmowe Singtel na światłowodowe łącze ViewQwest, jest ich subskrybowana prędkość i rzeczywista prędkość. Kiedy gram w gry online, takie jak FPS, MOBA itp., Dostaję małą prędkość. Powiedz mi, czy moje powody są złe. Moja rodzina czasami ogląda telewizję, a czasami nie, wciąż zastanawiając się, czy chce zakończyć, czy nie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)