Polecam mobo dla ryzen 3700x
#1

Wiem, że wielu ppl powie MSI tomahawk max lub gaming pro carbon ac. Nie można zaprzeczyć, że msi ma najlepszy VRM dla płyty b450, ale oprogramowanie i bios sibei cui mają wiele problemów. Możesz znaleźć całą listę problemów w reddit for MSI. Niektóre z tych problemów to powolny rozruch, czarny ekran, awaria GPU. Więc poza MSI jest jakiś inny mobo z mniejszymi problemami? Rozważyłem X570 aorus elite, ale ten mobo również miał problem z bios, czasami resetował się do domyślnego i nie ma jeszcze na to poprawki.
Reply
#2

Kiedy chce się tylko zobaczyć skargi, widzą tylko skargi. https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=611478281 https://docs.google.com/spreadsheets...gid=2112472504
Reply
#3

symore napisał: Wiem, że wielu ppl powie MSI tomahawk max lub gaming pro carbon ac. Nie można zaprzeczyć, że msi ma najlepszy VRM dla płyty b450, ale oprogramowanie i bios sibei cui mają wiele problemów. Możesz znaleźć całą listę problemów w reddit for MSI. Niektóre z tych problemów to powolny rozruch, czarny ekran, awaria GPU. Więc poza MSI jest jakiś inny mobo z mniejszymi problemami? Rozważyłem X570 aorus elite, ale ten mobo również miał problem z bios, czasami resetował się do domyślnego i nie ma jeszcze na to poprawki. Czy rozważałeś płyty główne MSI Godlike?
Reply
#4

Za dużo czytałeś o problemach. Wiesz też, że to najlepsze, więc jak znaleźć coś lepszego?
Reply
#5

Sprzęt dobry, ale oprogramowanie cui również nie ma sensu. Musi być wyważony i stabilny _DeS__ napisał: Za dużo czytałeś o problemach. Wiesz też, że to najlepsze, więc jak znaleźć coś lepszego?
Reply
#6

Potem wyszedłeś z gigabyte, asus, asrock, żeby spróbować lo
Reply
#7

symore napisał: Sprzęt dobry, ale oprogramowanie cui również nie ma sensu. Musi być wyważony i stabilny Czy do tej pory znalazłeś jakieś MB bez wspomnianych problemów w Internecie?
Reply
#8

Nie mam pojęcia, po co szukam rekomendacji _DeS__ napisał: Czy do tej pory znalazłeś jakieś MB bez wspomnianych problemów w Internecie?
Reply
#9

Właściwie wszystko sprowadza się do tego, jaki budżet chcesz wydać na płytę główną ... Msi tomahawk wychodzi w wersji x570, jeśli możesz poczekać ...
Reply
#10

symore napisał: Nie mam pojęcia, po co szukam rekomendacji To właśnie próbuje powiedzieć. Wszystkie mobo mają problemy, tylko drobne lub większe problemy. Nawet bardzo drogi Rog ma również problemy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)