Czy mój modem StarHub umiera? Nie można połączyć te kilka dni
#1

Począwszy od tego poniedziałku , ilekroć powered mój modem kablowy motorola StarHub na początku dnia, nie będzie w stanie się połączyć. Lampka zasilania pójdzie dalej, migają chwilę, a wtedy wszystko pójdzie off .   Chciałbym wyłączyć i włączyć ponownie , i to samo by się stało , aż do około 5 raz potem wszystkie światła pójdzie jak zwykle , ale dopiero po dłuższym czasie (np . 2 minuty ) . Wcześniej zajęłoby tylko o minutę .   Nie jestem pewien, czy to ma coś wspólnego z serwisu Starhub lub jeśli modem umiera.   Rzecz w tym , gdy jest on podłączony modem nie ma żadnych problemów , dlatego podejrzewam, że modem nie umiera.   Każdy przeżywa coś podobnego?
Reply
#2

Twój zasilacz modemu umiera ..
Reply
#3

gdzie można kupić ten zasilacz ? Musimy wrócić do Starhub ?
Reply
#4

Kiełbasa napisał: gdzie można kupić ten zasilacz ? Musimy wrócić do Starhub ? Spróbuj SLT Doprowadzić istnieje urządzenie.
Reply
#5

pewne motorola modem kablowy posiada opatentowaną gniazdo zasilania
Reply
#6

Dun kupić coś jeszcze ... To może być cały modem , który jest zepsuty , a nie tylko z zasilaczem . Jak o postawieniu modemu do Centrum Obsługi Klienta Starhub aby była ona sprawdzana lor . Jeśli u nich zadzwonić w dół to będzie ponieść opłatę rolki ciężarówki ( nie wiem , czy to jest 30 $ lub $ 50 Liao ... dodaj GST zbyt).
Reply
#7

ale jeśli wprowadzę nadal ma prawo do sprawdzenia opłaty
Reply
#8

Kiełbasa napisał: ale jeśli wprowadzę nadal ma prawo do sprawdzenia opłaty Nie, bo u udał się do centrum obsługi klienta na własną rękę ... są zobowiązani do testowania urządzeń dla u.
Reply
#9

ale jeśli zepsute musi zapłacić za nowego prawa modemu
Reply
#10

Kiełbasa napisał: ale jeśli zepsute musi zapłacić za nowego prawa modemu Tak, cos modem jest uważana za swoje i nie pożyczył od Starhub . Alternatywą nie zwracając się do zapisania się do umowy (jeśli u nie są już na umowie ) . Albo można korzystać StarHub nagradza punkty odkupić za pomocą modemu .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)