Eksperci z Aztech dokonali niesamowitego odkrycia dla 7000 routerów
#11

Ok, oto w czym jest problem. Po włączeniu opcji „Full Cone NAT” zaznaczenie pola wyboru. Na wyskakujące okienko musisz poczekać co najmniej 2–3 minuty. Po komunikacie GUI odświeży się. Musisz „zapisać i zrestartować” router Aztech. Jeśli nie „Zapisz i uruchom ponownie”, router Aztech nie będzie mógł połączyć się z routerem i Internetem. Po chwili zobaczysz ikonę rozłączania paska zadań systemu Windows. Jeśli spróbujesz pingować stronę internetową bez zapisywania i restartowania, ping będzie działał, ale jest to ping z twojego routera Aztech, więc ....... nie daj się pomylić, jeśli zobaczysz komunikat ping. Ta informacja jest na wypadek, gdyby ci ludzie zapomnieli zrestartować komputer i zapisać. Teraz „NAT z pełnym stożkiem”. Jak dotąd „Full Cone NAT” nie działa w trybie wieloosobowym Black Ops 2, ponieważ nadal pozostaje „Moderate” jak zwykle. Brak poprawy połączenia z grą i ciągłe opóźnianie się przez zagranicznych graczy. Tak więc przy wszystkich IP i DMZ plus „Full Cone NAT”. Ten router Aztech może przejść w dół Tucin Incinarator. Podsumowując, gdyby nie MioTV i telefon cyfrowy, kupiłbym lepszy router. SingTel: pobieranie 200 Mb / s - przesyłanie 100 Mb / s.
Reply
#12

VanSaim napisał: Ok, oto w czym jest problem. Po włączeniu opcji „Full Cone NAT” zaznaczenie pola wyboru. Na wyskakujące okienko musisz poczekać co najmniej 2–3 minuty. Po komunikacie GUI odświeży się. Musisz „zapisać i zrestartować” router Aztech. Jeśli nie „Zapisz i uruchom ponownie”, router Aztech nie będzie mógł połączyć się z routerem i Internetem. Po chwili zobaczysz ikonę rozłączania paska zadań systemu Windows. Jeśli spróbujesz pingować stronę internetową bez zapisywania i restartowania, ping będzie działał, ale jest to ping z twojego routera Aztech, więc ....... nie daj się pomylić, jeśli zobaczysz komunikat ping. Ta informacja jest na wypadek, gdyby ci ludzie zapomnieli zrestartować komputer i zapisać. Teraz „NAT z pełnym stożkiem”. Jak dotąd „Full Cone NAT” nie działa w trybie wieloosobowym Black Ops 2, ponieważ nadal pozostaje „Moderate” jak zwykle. Brak poprawy połączenia z grą i ciągłe opóźnianie się przez zagranicznych graczy. Tak więc przy wszystkich IP i DMZ plus „Full Cone NAT”. Ten router Aztech może przejść w dół Tucin Incinarator. Podsumowując, gdyby nie MioTV i telefon cyfrowy, kupiłbym lepszy router. SingTel: pobieranie 200 Mb / s - przesyłanie 100 Mb / s. Obecnie zawsze możesz poprosić o ST dla ich Aztech FG7003GRV, co jest lepsze i wielu użytkownikom udało się go zdobyć.
Reply
#13

Dobrze. Więcej wkładu. Postanowiłem włączyć UPnP w routerze. Windows 8.0 - BO2 jest teraz „otwartym” NAT. Windows 7 - BO2 jest nadal „umiarkowanym” NAT. Dalsze dochodzenie w Zaporze systemu Windows 7 pokazuje błędną konfigurację w ustawieniach zaawansowanych w Zaporze systemu Windows. Skonfigurowałem go ręcznie, aby uzyskać „Otwórz” zarówno dla połączeń przychodzących, jak i wychodzących. Tak więc w tym przypadku musisz również włączyć UPnP w routerze. Aztech Automatic DMZ nie jest tym, na co wygląda. W przypadku graczy musisz sprawdzić ustawienia zaawansowane na wypadek, gdyby program do gry nie wprowadził poprawnie lub zaginął w ustawieniach zaawansowanych zapory systemu Windows.
Reply
#14

Wygląda na to, że SingTel wyłączył IPv6. Router nie może uzyskać bramki, DNS i DHCP. Czy ktoś tam wie?
Reply
#15

VanSaim napisał: Wygląda na to, że SingTel wyłączył IPv6. Router nie może uzyskać bramki, DNS i DHCP. Czy ktoś tam wie? Zadzwoniłem do 1688, aby włączyć ipv6
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)