Userbenchmark odpowiada na krytykę w stosunku do poprawek ważenia wyniku
#1

Ponieważ gry i wydajność zwiększają wsparcie dla wielu wątków, jest to absolutnie śmieciowa decyzja, więc zwiększ wagę wielu rdzeni z 10% do 2%. Userbenchmark.com stracił całą wiarygodność.   Można się tylko zastanawiać, czy pewien producent układów miał coś wspólnego z tą decyzją.     Zacytować: Link do artykułu: https://www.tomshardware.com/news/userbe...40032.html   Wcześniej Userbenchmark ważył wydajność jednordzeniową jako 40% wyniku, czterordzeniowy jako 50% i wielordzeniowy jako 10%. Jednak ze względu na „nierealne” wyniki procesorów Ryzen 3000, Userbenchmark zmienił swój system ważenia na 40% jednordzeniowy, 58% czterordzeniowy i 2% wielordzeniowy. Nowa sekcja pytań i odpowiedzi w FAQ Userbenchmark dotyczy skarg na tę ostatnią zmianę.
Reply
#2

Podobnie jak ostatnim razem, gdy aktualizacja Stealth firmy Apple sprawiła, że procesor iPhone'a działał wolniej, aby ludzie mogli się zaktualizować, nikt nie ośmieli się ich krytykować.
Reply
#3

Nie wiesz, dlaczego wyniki Ryzen 3000 są nierealne? Jeśli aplikacja skaluje się dobrze z większą liczbą rdzeni, nie widzę, co jest nie tak. Pokazuje stronniczość w teście porównawczym. W każdym razie zwykle nie przejmuję się takimi testami porównawczymi, ponieważ nie pokazują one realistycznych wyników. Wyniki nie mówią wiele o rzeczywistym użyciu.
Reply
#4

k kupuje 7700k teraz PogChamp
Reply
#5

nigdy nie przejmowałem się userbenchmark.com Jeśli chcę benchies, zajrzę do Anandtech i stron takich jak Hardware Unboxed.
Reply
#6

Gdy pokazujesz, że i3 ma większą moc niż układ HEDT, na stronie wyraźnie widać problem Wysłane z Samsung SM-N960F za pomocą GAGT
Reply
#7

Ufam tylko partyturom cinebench.
Reply
#8

Zgadnij, że ta zmiana wymaga dużo pieniędzy, aby sobie poradzić. I niewielu producentów procesorów ma mniejszy rdzeń niż jego główny konkurent.
Reply
#9

Tam SEO jest tak zoptymalizowane, że jeśli kiedykolwiek powiesz w Google Ryzen 2700x vs 8700k, to zawsze jest to pierwszy link, który się pojawi. Tak, to ma znaczący wpływ na decyzje ludzi dotyczące zakupu sprzętu. Ludzie nie czają się na postach na forach, aby zrozumieć, w jaki sposób testy mogą wpłynąć na takie rzeczy. Gdy opadnie kurz, wróci do normy.
Reply
#10

Czy jesteś YouTuberem? Tylko YouTuber patrzy na benchmark co godzinę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)