[RECENZJA] TP-Link TL-WDR7500 / Archer C7
#11

Mam router TPlink, WDR7500 V3, opakowanie było ogromne, a koszt wysyłki z Chin to prawie połowa kosztu routera RMB150. Interfejs użytkownika routera jest chiński (nie jest dobry dla tych, którzy nie rozumieją chińskiego), ale instrukcje są bardzo jasne w konfiguracji. Ponieważ nie korzystam z usługi VOIP, router działa dla mnie dobrze. Zasięg i siła Wi-Fi jest znacznie lepsza niż router SH Dlink (8 Mb / s vs 180 Mb / s). W cenie RMB460 włącznie z routerem jest to najlepszy bezprzewodowy router 11AC.
Reply
#12

S750WP napisał: Mam router TPlink, WDR7500 V3, opakowanie było ogromne, a koszt wysyłki z Chin to prawie połowa kosztu routera RMB150. Interfejs użytkownika routera jest chiński (nie jest dobry dla tych, którzy nie rozumieją chińskiego), ale instrukcje są bardzo jasne w konfiguracji. Ponieważ nie korzystam z usługi VOIP, router działa dla mnie dobrze. Zasięg i siła Wi-Fi jest znacznie lepsza niż router SH Dlink (8 Mb / s vs 180 Mb / s). W cenie RMB460 włącznie z routerem jest to najlepszy bezprzewodowy router 11AC. Czy próbowałeś konwersji interfejsu w języku angielskim?
Reply
#13

tuntun napisał: Czy próbowałeś konwersji interfejsu w języku angielskim? Musisz zrobić trochę modowania, aby mieć angielski interfejs. Nie na poziomie użytkownika.
Reply
#14

Nie mam problemu, ponieważ potrafię czytać i rozumieć chiński. Użytkownik może również zapoznać się z instrukcją Archer C7 w wersji międzynarodowej, aby uzyskać angielską instrukcję ustawień parametrów. V3 HW i FW do tej pory działały dobrze dla mnie, nie napotkałem problemów z połączeniem upuszczonym jako informacja zwrotna od właścicieli V2, do tej pory był stabilny na obu częstotliwościach. Jednak nie jestem graczem używającym głównie do przesyłania strumieniowego wideo i niektórych prostych gier dla dzieci z urządzeniami przenośnymi Apple i Android.
Reply
#15

ISP: Starhub 300 Mb / s Router bezprzewodowy: TP-Link WDR7500 / Dlink DVG-N5402SP (pokój dzienny) Klient bezprzewodowy: Sony Xperia Z2 (sypialnia) Odległość: 5 metrów Test prędkości WDR7500 5 Ghz Test prędkości WDR7500 2,4 Ghz (zignoruj wynik 13 sierpnia ze starego routera SH) Starhub Dlink DVG-N5402SP
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)