Zarejestruj się w StarHub Fiber Broadband
#1

Cześć wszystkim, Potrzebuję pomocy przy rejestracji do usługi szerokopasmowego łącza światłowodowego na starhub. Najpierw utworzyłem identyfikator koncentratora, aby uzyskać dostęp do rejestracji online szerokopasmowego łącza światłowodowego. następnie zacząłem klikać abonament 1 Mb / s @ 39,90, który poprosił o sprawdzenie mojego adresu, aby sprawdzić, czy jest gotowy do podłączenia światłowodu. wprowadzam swój kod pocztowy, a następnie pojawia się mój adres, ale mojej jednostki nie ma na liście rozwijanej. w związku z tym nie mogę zarejestrować nowego adresu. czy ktoś może pomóc lub udzielić porady? czy muszę fizycznie zarejestrować się w sklepie Starhub jako nowy użytkownik?
Reply
#2

Hypernova napisał: Cześć wszystkim, Potrzebuję pomocy przy rejestracji do usługi szerokopasmowego łącza światłowodowego na starhub. Najpierw utworzyłem identyfikator koncentratora, aby uzyskać dostęp do rejestracji online szerokopasmowego łącza światłowodowego. następnie zacząłem klikać abonament 1 Mb / s @ 39,90, który poprosił o sprawdzenie mojego adresu, aby sprawdzić, czy jest gotowy do podłączenia światłowodu. wprowadzam swój kod pocztowy, a następnie pojawia się mój adres, ale mojej jednostki nie ma na liście rozwijanej. w związku z tym nie mogę zarejestrować nowego adresu. czy ktoś może pomóc lub udzielić porady? czy muszę fizycznie zarejestrować się w sklepie Starhub jako nowy użytkownik? Ten link czasami może mieć problemy, ponieważ istnieją podobne skargi. Użyj tego linku> NetLink Trust - kontrola zasięgu Sklep internetowy oferuje bezpłatną 1-miesięczną subskrypcję i może nie mieć zastosowania w sklepie. Możesz złożyć wniosek za pośrednictwem; Forum Starhub - prześlij przez Internet - Internet szerokopasmowy - Rozpocznij temat; i lub „Wyślij nam prywatną wiadomość” ze swoim kontaktem i e-mailem. Informacje zwrotne online - które mogą wymagać oczekiwania Skontaktuj się z infolinią sprzedaży 1630
Reply
#3

eric3743 napisał: Ten link czasami może mieć problemy, ponieważ istnieją podobne skargi. Użyj tego linku> NetLink Trust - kontrola zasięgu Sklep internetowy oferuje bezpłatną 1-miesięczną subskrypcję i może nie dotyczyć sklepu. Możesz złożyć wniosek za pośrednictwem; Forum Starhub - prześlij przez Internet - Internet szerokopasmowy - Rozpocznij temat; i lub „Wyślij nam prywatną wiadomość” ze swoim kontaktem i e-mailem. Informacje zwrotne online - które mogą wymagać oczekiwania Skontaktuj się z infolinią sprzedaży 1630 Bardzo ci dziękuje za pomoc.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)