Czy można bezpośrednio podłączyć komputer do Singtel ZTE ONT?
#11

Henry Ng napisał: Prosta odpowiedź na twoje pytanie. Właściwie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Powiedziałeś, że jest inżynierem terenowym Singtel, a jego zadaniem jest pomoc klientowi na miejscu. Oczywiście musi mieć prawo dostępu administratora, do którego normalny użytkownik nie ma dostępu. Oczywiście ST nie może pozwolić każdemu użytkownikowi na taki dostęp, tak jak inżynier terenowy. Jeśli masz jakieś problemy techniczne w przyszłości, wystarczy umówić się na spotkanie z pomocą techniczną, aby przyjść do domu. w każdym razie twój komentarz jest dość zbędny. wszystko co powiedziałeś, już wiem. dzięki.
Reply
#12

serverxeon napisał: w każdym razie twój komentarz jest dość zbędny. wszystko co powiedziałeś, już wiem. dzięki. Dla mnie wygląda na to, że porównujesz, co użytkownik może zrobić z tym, co może zrobić personel pomocy technicznej. Myślałem, że chcesz mieć taki sam dostęp jak oni. Nie obchodzi mnie to tak bardzo. Jeśli coś jest nie tak, poproszę moją rodzinę, aby strzała poparła. Zbyt przyzwyczajony do udzielania instrukcji.
Reply
#13

dla mnie chcę tylko rzucić okiem i zobaczyć, co mogę zrobić sam. nie próbuję rozwiązać żadnego problemu, ponieważ GUS singtel może czasami być dość ignorantem. ale tak, wolę najpierw poznać system
Reply
#14

Tak, możesz połączyć się bezpośrednio z ONT. Wystarczy ustawić VLAN. Użyj sieci VLAN 10 dla łączy szerokopasmowych. Wtedy twój port LAN będzie mógł otrzymać adres IP. Konieczne może być pobranie dodatkowego narzędzia do karty sieciowej w celu skonfigurowania sieci VLAN. Przy okazji możesz także przejść do strony konfiguracji ZTE. Wystarczy podłączyć do portu 4, aby uzyskać dostęp do strony. 192.168.1.1 musi używać IE think.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)