Windows 10: Aktualizacja 9/12/17 Wiindows zabiła IE
#1

Jeden z moich znajomych ma ten problem po aktualizacji: https://www.tenforums.com/browsers-e...ml#post1141999
Reply
#2

Cześć, czy ktoś napotkał jakiś problem po aktualizacji 1709 aktualizacji twórców systemu Windows 10?
Reply
#3

Lokitech napisał: Cześć, czy ktoś napotkał jakiś problem po aktualizacji 1709 aktualizacji twórców systemu Windows 10? Właśnie zaktualizowałem to zeszłej nocy i poszło mi dobrze. Dotychczas brak opóźnień i problemów. Używam głównie mojego sprzętu do gier, a FPS jest mniej więcej taki sam. Interfejs użytkownika ogólnie wygląda na bardziej przejrzysty, a obsługa Cortany i urządzeń mobilnych jest bardziej zintegrowana. Ale cortana na urządzenia mobilne nie działa w Singapurze, więc nie możesz teraz połączyć telefonów, ponieważ nie możesz nawet pobrać jej ze Sklepu Play, ponieważ jest ona niedostępna w naszym regionie. Będzie testować dziś wieczorem i aktualizować, jeśli wystąpią jakieś spowolnienia / błędy.
Reply
#4

Lokitech napisał: Cześć, czy ktoś napotkał jakiś problem po aktualizacji 1709 aktualizacji twórców systemu Windows 10? Dla mnie też nie ma problemu. Ale MS dodało wiele nowych rzeczy do menu startowego.
Reply
#5

Po pomyślnym zainstalowaniu 1703 wystąpił błąd, ale instalacja 1709 nie powiodła się: Aktualizacja funkcji do systemu Windows 10, wersja 1709 - Błąd 0x80242006
Reply
#6

Mój przyjaciel IE11 nadal nie może się uruchomić pomimo aktualizacji do Fall Creator.
Reply
#7

jtjt00 napisał: Jeden z moich znajomych ma ten problem po aktualizacji: https://www.tenforums.com/browsers-e...ml#post1141999 Przyjaciel = TS?
Reply
#8

https://m.windowscentral.com/windows... poprawki i poprawki dla tych, którzy mają problemy, możesz to sprawdzić tutaj | mam też problemy z oso, ale błąd kodu nt mój problem jest po aktualizacji, kiedy próbuję przetestować nowy folder na pulpicie CR8 mówi, że nie rozpoznaje, a kiedy pobieram gry Steam, wyświetla komunikat o błędzie, ale kiedy wracam do 1703, nie ma żadnych problemy i jeszcze jedno pytanie, co się stanie, jeśli zignoruję błąd automatycznego ustawienia proxy?
Reply
#9

Mój serwer Synology NAS napotyka ten problem: nazwa katalogu jest nieprawidłowa. Inni zgłaszają również ten problem: https://www.reddit.com/r/synology/co...d_having_file/ Zgłoszenie jest składane w Synology: https://forum.synology.com/enu/viewt...f=111&t=136305
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)